Grants Hotel

  • Gratis Wi-Fi på fellesområdene
  • Døgnåpen resepsjon
  • Røykfrie rom
  • Klimaanlegg
  • Ingen kjæledyr tillatt

Grants Hotel São Paulo har en førsteklasses beliggenhet i nærheten av Copan-bygningen.

Hotellet har oppmerksomme ansatte til å betjene gjestene.

Terraco Italia ligger en 6-minutters spasertur fra dette komfortable hotellet.

Avenida Paulista ligger 2 km fra hotellet, mens Museu de Arte de São Paulo ligger 2,1 km fra overnattingsstedet. Hotellet ligger 650 meter fra Higienopolis-Mackenzie t-banestasjonen. Hotellet ligger nettopp nær Italian Building.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Grants Hotel São Paulo
Quarto Compartilhado Para Homens
pris kun for mobil

Quarto Compartilhado Para Homens

6.0
Trivelig 1 anmeldelse
671 m fra overnattingsstedet
USD 29 USD 26
per natt
Apart Compartilhado Bela Vista
pris kun for mobil

Apart Compartilhado Bela Vista

8.6
Fabelaktig 6 anmeldelser
1.3 km fra overnattingsstedet
USD 23 USD 21
per natt
Suite Casal Bela Vista 207
pris kun for mobil

Suite Casal Bela Vista 207

8.3
Veldig bra 37 anmeldelser
1.3 km fra overnattingsstedet
USD 24 USD 22
per natt
    Hvordan komme seg til hotellet

    Flyplasser

    Congonhas lufthavn Flyplass
    12 km

    Togstasjoner

    Julio Prestes Train Station
    1,5 km

    Fasiliteter

    Internett

    • Gratis Wi-Fi på fellesområdene

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    Tjenester på overnattingsstedet

    • Døgnåpen resepsjon
    • 24-timers sikkerhet
    • Rengjøring

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Hagemøbler

    Utstyr

    • Flatskjerm tv

    Generelle fasiliteter

    • Røykfrie rom

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 14:00 til 22:00
    Utsjekking: fra 11:00 til 12:00
    Ofte stilte spørsmål
    • 🌇
      Ligger det Grants Hotel i nærheten av sentrum?
      São Paulo sentrum ligger 15-minutters gang fra det Grants Hotel.

    Sted

    Map
    I nærheten

    Flyplasser

    Congonhas lufthavn Flyplass
    12 km

    Togstasjoner

    Julio Prestes Train Station
    1,5 km

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Grants Hotel São Paulo

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk